Rozbił samolot po kłótni z żoną – „bo to zła kobieta była”

Kilka dni temu południowoafrykański pilot firmy czarterowej King Air z Botswany, Charl Viljoen celowo po kłótni z żoną rozbił samolot. Wleciał w nim w budynek klubowy niepodal lotniska, w któym odbywałą się rodzinna impreza.

Uczestnicy imprezy podają, że podczas kłótni z żoną mężczyzna uderzył kobietę, po czym został wyrzucony z imprezy przez własnych znajomych. Następnie udał się do hangaru firmy, przez którą był zatrudniony i uprowadził samolot. Przez kilka minut niebezpiecznie krążył wokół budynku – w tym czasie zadzwonił do kolegi, który również uczestniczył w imprezie.

Kolega na szczęście przejrzał jego zamiary i ostrzegł uczestników imprezy, którzy  uciekli w pośpiechu – wkrótce potem mężczyzna wleciał samolotem w budynek.
Całe szczęście nikt z ponad 50 osób uczestniczących w imprezie nie odnósł obrażeń, zginął jedynie pilot samobójca.
Znajomi pary spekulują, że przyczyną tragedii były problemy rodzinne – żona zamierzała odejść od męża.

Spekulują również serwisy społecznościowe, z których można dowiedzieć się często dużo więcej, niż z serwisów informacyjnych. Mianowicie tego, że para nawzajem się zdradzała, oraz że mężczyzna nadużywał siły i alkoholu.
I zaskakuje mnie to, że nawet w tej sytuacji, gdzie facet był gotów zabić 50 osób spośród których ponad 30 to były dzieci tylko po to, aby się za coś odegrać – zdarzają się tacy, którzy winę za to wydarzenie przypisują jego ŻONIE! #botozłakobietabyła

5 thoughts on “Rozbił samolot po kłótni z żoną – „bo to zła kobieta była”

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s