Weekend na Instagramie

Wraz z Klubem Polek na Obczyźnie zapraszam was do spędzenia weekendu ze mną na Instagramie!

Pokażę wam na czym polegają „ekstremalne plusy i ekstremalne minusy” RPA, zabiorę nie tylko do Johannesburga (w którym pracuję i mieszkam) ale także w piękne okolice Garden Route, Drakensberga, Cape Town oraz na safari fotograficzne do Parku Krugera.

Przejedziemy sie wspólnie przez „township” oraz pójdziemy na spacer po wiosce Kleinkrantz, gdzie spędzamy weekend (mamy tu nasz wakacyjny dom.

Koniecznie zajrzyjcie na „Stories” (kółko z logo Klubu w lewym, górnym rogu).

ZAPRASZAM!

View this post on Instagram

Poznajmy się – weekend z Polkami na Obczyźnie Agnieszka, RPA – @agnieszka_mt _______________________________________________________ Zapraszam was do spędzenia weekendu w jednym z najbardziej kontrowersyjnych krajów na świecie, bo takim niewątpliwie jest RPA, gdzie mieszkam od 12 lat. Pokażę wam na czym polegają "ekstremalne plusy i ekstremalne minusy" tego kraju, zabiorę nie tylko do Johannesburga (w którym pracuję i mieszkam) ale także w piękne okolice Garden Route, Drakensberga, Cape Town, na safari fotograficzne do Parku Krugera oraz w parę innych ciekawych miejsc. Przejedziemy sie wspólnie przez "township" oraz pójdziemy na spacer po wiosce Kleinkrantz, gdzie spędzamy wiele urlopów (mamy tu nasz wakacyjny dom). Jeśli zostanie czasu (i miejsca na stories!) to wrzucę kilka filmów z mojego drona, zobaczycie jak piękne są okolice Wilderness! Po wiecej informacji o życiu i podróżach po RPA zapraszam do mojego bloga Blondynka w Krainie Teczy www.wkrainieteczy.wordpress.com #wilderness #southafrica #rpa #podróżemałeiduże #podroznik #polski #slonce #slonecznie #wspomnienia #szczescie #wyzwanie #afryka #prostozpodrozy #rodzinka #blogpodrozniczy #polishtravelblogs #blogipodroznicze #emigracja #ambitna #kobietazklasa #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietanakrancuswiata #wkrainieteczy #expatblogger #capetownliving #johannesburg #wilderness_culture @agnieszka_mt

A post shared by Polki na Obczyźnie (@polkinaobczyznie) on

3 thoughts on “Weekend na Instagramie

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s