Kamery w parkach narodowych RPA – Africam

Ponieważ z powodu COVID granice RPA i wielu innych krajów są jeszcze pozamykane, dziś chcę się podzielić stroną, przez którą będziecie mogli poobserwować afrykańskie zwierzaki prawie na żywo. Prawie, bo przez „żywe” kamerki umieszczone w miejscach uczęszczanych przez zwierzaki.

Gdy takiej strony szukałam ponad rok temu, z trude znalazłam jedną lub dwie. Myślę, że pandemia spowodowała większe zainteresowanie nimi i dlatego zaczęły się pojawiać częściej. Jak na razie na stronie Africam znajdziecie ich tylko osiem, ale i tak lepsze to, niż nic!

Ponieważ wszystko dzieje się na żywo, najlepiej obserwować je wtedy, gdy zwierzaki są najbardziej aktywne, czyli bardzo wczesnym rankiem i późnym popołudniem.

https://www.africam.com/wildlife/live-african-wildlife-safari-channels/

Park Krugera

3 thoughts on “Kamery w parkach narodowych RPA – Africam

  1. Bardzo ciekawa alternatywa dla osób, które uwielbiają podróże, jednak obecna sytuacja im to uniemożliwia. Faktycznie da się zauważyć, że takie kamery w parkach, filmujące zwierzęta w ich naturalnym środowisku są coraz bardziej popularne.

    Polubione przez 1 osoba

  2. Polecam na YOU TUBE codziennie rano 7h00 2-3 godz, potem po poludniu 3hoo live safari z Kruger i okolicznych prywatnych parkow oraz w tej chwili z Massai Mara Wspaniali przewodnicy.

    Polubione przez 1 osoba

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s